DSC_0141

Larysa Rabińska

Nazywam się Larysa Rabińska, obecnie mieszkam i pracuje w Tarnowie, okolicy Krakowa. Mam wiele pasji, ale największa moja pasja to jest moda, właśnie dla tego będąc nastolatka, ukończyłam szkole zawodowa gdzie zdobyłam średnie wykształcenie i zawód krawcowej. Po czym pracowałam w swoim zawodzie na kontrakcie w Czechach.

W 2003 roku rozpoczęłam studia na Uniwersytecie Pedagogicznym Wasyla Stefanyka w Iwano-Frankowsku na oddziale projektowanie odzieży.

Od 2010 roku prowadzę firmę w Polsce, która zajmuje się, głownie, sprzedażą detaliczna włoskich ubrań. Także tworze ubrania na zamówienia pod swoja własną marką „Larol”. To są bardzo ekskluzywne, ekstrawaganckie i niepowtarzalne ubrania skierowane, głownie, na rożnego typu występów, sesyj zdjęciowych, do pokazów mody i rożnych typów masowych imprez.

Współpracuję z wieloma ludźmi z szou biznesu, brałam udział w wielu pokazach mody w różnych krajach na całym świecie. Prezentacja na Ukrainie, w Rosji w Sankt Petersburgu „International Baltic Ethnic Fashion Festival”, we Włoszech „Roma Fashion Week”, prezentacja kalendarza Acasamia w Milano, w Korei, w Seulu „Miss Super Talent of the World”. Wiele prezentacji w Polsce, w miastach: Kraków, Łódź, Warszawa, „Mielec Fashion Week”, Białystok „Luksusowa Marka Roku”.